• Poradnik

    Poradnik

    Podręcznik powstał wysiłkiem czołowych specjalistów branży dźwigowej w Polsce. Więcej
  • 1

Rozpoczęły się przygotowania do piątej edycji Targów EURO-LIFT.

Targi EURO-LIFT 2018 odbędą się w dniach 2-4 października 2018 roku a więc dwa tygodnie wcześniej niż Targi EURO-LIFT 2016. Ta zmiana wynika z postulatów wystawców. Już napływają zgłoszenia firm i rezerwowane są miejsca na stoiska.

Oferta dla wystawców Wszystkie formularze dla wystawców

EURO-LIFT 2018 - ulotka EURO-LIFT 2018 - leaflet

Podczas Targów EURO-LIFT 2018 odbędą się dwie konferencje organizowane i współorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów:

  1. W dniu 3 października 2018r konferencja dotycząca zagadnień technicznych nt. Konserwacja, modernizacja i instalacja dźwigów rok po wprowadzeniu norm EN PN 81.20/50
  2. W dniu 4 października 2018r konferencja dotycząca edukacji kadr dla branży dźwigowej nt. Atelier Przyszłości - Doradztwo Edukacyjno - Zawodowe
    Ta konferencja połączona jest z wizytą na Targach uczniów z techników objętych patronatem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów, w których realizowany jest program nauczania zawodu technik urządzeń dźwigowych.

Już wkrótce więcej szczegółów na temat obu konferencji.

Równolegle do EURO-LIFT 2018 odbędzie się salon LOKUM EXPO przeznaczone dla właścicieli i zarządców nieruchomości oraz spółdzielni mieszkaniowych. Przygotowywany jest ciekawy program imprez towarzyszących oraz seminariów.

Więcej informacji www.TargiKielce.pl/../euro-lift

Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane udziałem w targach kontakt ze Stowarzyszeniem