• 1

Szanowni Państwo!
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez nas w Gdańsku w dniu 23 maja 2019 r. oraz w Krakowie w dniu 11 czerwca 2019 r. KONFERENCJI nt. "NOWE obowiązki i możliwości dla właścicieli dźwigów osobowych w kontekście zmian w prawie oraz programu Dostępność+"

W 2019 roku eksploatujący dźwigi osobowe to jest m.in. Spółdzielnie i Wspólnoty mieszkaniowe zostali obłożeni nowymi obowiązkami wynikającym z Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 21 listopada 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (rozporządzenie weszło w życie 6 grudnia 2018 r.).

W trakcie Konferencji postaramy się przybliżyć Państwu te obowiązki, na których wypełnienie jest tylko jeden rok.

Ponadto chcielibyśmy przedstawić warunki prawidłowej eksploatacji dźwigów w zakresie ich konserwacji i modernizacji.

Rządowy program „Dostępność +” niesie możliwość pozyskania źródeł na sfinansowanie dobudowy dźwigów do istniejących budynków mieszkalnych wielorodzinnych m.in. drogą nadbudowy mieszkań na istniejących budynkach. Te możliwości i uwarunkowania również postaramy się przestawić Państwu w trakcie Konferencji.

Z poważaniem,
Tadeusz Popielas
Sekretarz Generalny
Stowarzyszenia

Formularz zgłoszeniowy on-line Program konferencji 11 czerwca 2019 Karta zgłoszeniowa 11 czerwca 2019, wyślij pocztą lub faksem

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

11 czerwca 2019 r. KONFERENCJA nt. "NOWE obowiązki i możliwości dla właścicieli dźwigów osobowych w kontekście zmian w prawie oraz programu Dostępność+"